1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 3/5
v 37 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Miloš Urbásek 1965
serigrafie 1/65
v 51 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Urbásek 1968
serigrafie 1/65
v 51 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Urbásek 1968