1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie 14/15
50 x 47 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek, PD 1981
lept 2/20
39 x 49,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 1966
barevná serigrafie 64/100
45,5 x 45,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 89
barevná serigrafie 94/100
45,5 x 45,5 cm
Signatura: PD Urbásek 89
25 x 25 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek 67
barevná serigrafie
25 x 19 cm
Signatura: UD Urbásek 87
barevná serigrafie
30,5 x 29 cm
Signatura: UD Urbásek 85
barevná serigrafie
30,5 x 29 cm
Signatura: UD Urbásek 1985
28,5 x 20 cm
Signatura: na rubu Urbásek
barevná serigrafie
24,5 x 19 cm
Signatura: UD Urbásek 87