1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie
v 70 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Urbásek 75
barevná serigrafie 23/50
v 27,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek
barevná serigrafie 10/100
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: UD Urbásek
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Urbásek 81
barevná serigrafie 10/100
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: UD Urbásek