1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie 27/100
48 x 48 cm
Signatura: UD Urbásek
barevná serigrafie 9/90
70 x 56 cm
Signatura: PD Urbásek 75
barevná serigrafie 27/100
48 x 48 cm
Signatura: UD Urbásek
barevná serigrafie 9/90
70 x 56 cm
Signatura: PD Urbásek 75