1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie 60/60
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Urbásek 73
v 27,5 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek 65
barevná serigrafie 6/100
v 45,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek 81