1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek / 0–81–10
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
v 63,5 ✕ š 91 cm
Signatura: UD Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 95 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Miloš Urbásek 1970
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevná serigrafie
v 33 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek
v 37,5 ✕ š 28 cm
Signatura: pd Urbásek
barevná serigrafie
v 33 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Miloš Urbásek
barevná serigrafie
v 26,5 ✕ š 29 cm
Signatura: UD Urbásek 85
50 x 32,5 cm (list)
Signatura: UD Urbásek 67