1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
kol. r. 1900
olej, lepenka
26,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
28,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, lepenka
31 x 24 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
101 x 68 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1940
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |