1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
1892
akvarel, lepenka
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba L 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1892
akvarel, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU L Kuba 92
olej, malířská lepenka
49,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PU L. Kuba 1941
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1945 - 49
olej, lepenka
24 x 42 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
1900 - 1910
olej, plátno
28 x 41,5 cm
Signatura: L Kuba
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
72,5 x 39,5 cm
Signatura: L Kuba 53
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |