1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
akvarel, tužka, karton
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD L Kuba
akvarel, karton
v 34 ✕ š 17 cm
Signatura: PU L Kuba 99
barevný pastel
v 38,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD L Kuba
olej, lepenka
24 x 35,5 cm
Signatura: LD L Kuba
olej, malířská lepenka
34 x 52 cm
Signatura: PD L Kuba 1939
olej, lepenka
Signatura: LD L Kuba
1902
barevná litografie
20 x 27 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
1910 - 1920
olej, plátno
57 x 42,5 cm
Signatura: PD L. Kuba
olej, plátno
48 x 67 cm
Signatura: LD L. Kuba 1940
olej, malířská lepenka
55 x 70 cm
Signatura: PD L Kuba 1946
ocelorytina
4,5 x 7,5 cm
Signatura: L. Kuba 1916. v tisku