1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
ocelorytina
4 x 7,5 cm
Signatura: L Kuba v tisku
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: PD L. Kuba 1902
olej, lepenka
36 x 54 cm
Signatura: LD L. Kuba 1947
1889
10,5 x 16,5 cm
Signatura: L. Kuba
1890
9 x 15,5
1906
11,5 x 17,5 cm
Signatura: L. Kuba 1906 Sedlov
1893
uhel, papír
60 x 42 cm
Signatura: LD L. Kuba 1893
1880
19,5 x 30 cm
Signatura: PD L. Kuba 10/6 1880
1902
akvarel, karton
24 x 37 cm
Signatura: LD L. Kuba 1902
11 x 18 cm
Signatura: L. Kuba 1933
konec 19.stol.
14 x 21 cm
Signatura: L. Kuba
9 x 15,5 cm