1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
1906
13,5 x 18 cm
Signatura: L. Kuba
1889
12 x 14 cm
Signatura: L. Kuba
1889
10 x 13,5 cm
Signatura: L. Kuba
1889
8 x 16,5 cm
Signatura: L. Kuba
1905
42 x 27 cm
Signatura: L. Kuba
25 x 37 cm
Signatura: L. Kuba
24 x 40 cm
Signatura: L. Kuba
14,5 x 8 cm
Signatura: L. Kuba
1897
8 x 5 cm
Signatura: L. Kuba
15 x 9 cm
Signatura: L. Kuba
1906
akvarel, kresba tužkou
11 x 17 cm
Signatura: L. Kuba
11 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1933 Pirkenhamer