1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
1902
akvarel, karton
24 x 37 cm
Signatura: LD L. Kuba 1902
11 x 18 cm
Signatura: L. Kuba 1933
konec 19.stol.
14 x 21 cm
Signatura: L. Kuba
9 x 15,5 cm
1906
13,5 x 18 cm
Signatura: L. Kuba
1889
12 x 14 cm
Signatura: L. Kuba
1889
10 x 13,5 cm
Signatura: L. Kuba
1889
8 x 16,5 cm
Signatura: L. Kuba
1905
42 x 27 cm
Signatura: L. Kuba