1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, plátno
48 x 67 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1940
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 940
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
57 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
42,5 x 52,5 cm
Signatura: PD L Kuba, na rubu L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |