1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, lepenka
32,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, sololit
52 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1943
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kol.r. 1940
olej, malířská lepenka
23 x 34 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
30,7 x 42,7 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 936
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |