1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, plátno
42 x 33 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
47 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1949
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
35 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1937
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |