1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
1900 - 1905
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 32 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 54 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1947
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |