1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
kolem r. 1907
olej, malířská lepenka
18,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1902