1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, malířská lepenka
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1946
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kolem r. 1907
olej, malířská lepenka
18,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1902
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1902
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
23,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1900 - 1905
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
olej, lepenka
37 x 54 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1947
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 32 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
1892
akvarel, lepenka
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba L 92
1892
akvarel, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU L Kuba 92