1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1902
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
23,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |