1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 41 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba