1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
akvarel, kvaš, karton
11 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
52 x 66 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1942
Vyvolávací cena: | 79 000 Kč |