1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
25 x 17 cm
Signatura: UD Valter K 78
suchá jehla 20/80
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Valter K 86
kresba tuší, pastel
20 x 9 cm
Signatura: UD Valter K
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD Valter K.
kresba tuší, pastel
19 x 8,5 cm
Signatura: PD Valter K
tempera, lepenka
46 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter K.
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD K. Valter
45 x 62 cm
Signatura: PD K. Valter 46
30 x 37 cm
Signatura: PD Valter K 83
linoryt, akvarel
18,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Valter
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD K. Valter
1989 / 1990
zinkografie, barevný pastel
20 x 9 / 21 x 10 cm
Signatura: PD Valter K / LD Valter