1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
30 x 48 cm
Signatura: PD Valter K 56
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Valter K / 1960
30 x 48 cm
Signatura: PD Valter K 56
kresba tuší, pastel
18,5 x 9 cm
Signatura: LD Valter K
kresba tuší, pastel
19,5 x 10 cm
Signatura: PD K Valter
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1936 Valter K
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Karel Valter / 1936
papírotisk 2/20
45 x 33 cm
Signatura: PD Valter K 67
kresba tuší, pastel
25 x 17 cm
Signatura: PD Valter K.
akvarel, tuš, karton
22,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Valter K 87
45 x 62 cm
Signatura: PD Valter K 90, na rubu K. Valter
21 x 10 cm
Signatura: UD Valter K. 89