1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
linoryt, akvarel
18,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K
tempera, kvaš
38,5 x 51,5 cm
Signatura: LD Valter, PD Valter
olej, plátno
85 x 81 cm
Signatura: DU Valter 89
barevný dřevoryt, autorský tisk 3/6
30 x 39,5 cm
Signatura: DU Valter 74
tisk
21 x 10 cm
Signatura: Valter 1989
kresba pastelkami
15,5 x 19 cm
Signatura: PD Val 64
linoryt, voskový pastel
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
suchá jehla 66/80
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Valter K. 86