1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
tempera, lepenka
37 x 45 cm
Signatura: Valter Sv. Jan 60
42,5 x 53,5 cm
Signatura: Valter K 1960
akvarel, tuš, karton
30 x 25 cm
Signatura: Valter 87
olej, lepenka
47 x 54 cm
Signatura: Valter K
komb. technika, monotyp 1/5
33 x 45 cm
Signatura: Valter 1970
tempera, lepenka
44 x 54 cm
Signatura: PD Valter 1960
tempera
44 x 54 cm
Signatura: PD 1960 Valter