1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
40 x 56 cm
Signatura: Valter Karel na rubu na štítku
olej, plátno
40 x 56 cm
Signatura: na rubu na štítku Valter Karel
linoryt, akvarel 79/100
32,5 x 23,5 cm
Signatura: UD Valter K 1970
45 x 62 cm
Signatura: PD K. Valter 46
tempera
41,5 x 64 cm (výřez)
Signatura: UD Valter K 67
kvaš, papír, sololit
45 x 56,5 cm
Signatura: LD K. Valter 58
olej, plátno
32 x 47 cm
Signatura: PD Valter 50
44 x 62 cm
Signatura: PD Valter 75
48 x 63 cm (výřez)
Signatura: PD Valter K
1988 - 1990
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: LD Valter 88, UD Valter 90
kvaš, papír
44 x 60 cm
Signatura: PD KV 41
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: LD Valter 88