1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
komb. technika
18,5 x 10 cm
Signatura: pod paspartou K. Valter
tempera
43 x 53,5 cm
Signatura: Valter K. 63 Slunce
tempera, lepenka
37 x 45 cm
Signatura: Valter Sv. Jan 60