1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej na skle
23 x 57 cm
Signatura: nenalezena
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
kolorovaná litografie
25 x 17 cm
Signatura: Valter 78
29,5 x 40 cm
Signatura: Valter
13 x 9 cm
Signatura: Valter K.
13,5 x 9 cm
Signatura: Valter K.
lept 76/80
15 x 10,5 cm
Signatura: Valter K. 86
grafický list
34 x 25,5 cm
Signatura: Valter K. 88