1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
barevný grafický list 2/3
v 44 ✕ š 32,5 cm
Signatura: UD Valter K 1971
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
kresba uhlem
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Val
kvaš, běloba, akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: PD 71 Valter K
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64