1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
30 x 37 cm
Signatura: PD Valter K 83
linoryt, akvarel
18,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Valter
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: UD K. Valter