1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1936 Valter K
originální fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: na rubu Karel Valter / 1936
papírotisk 2/20
45 x 33 cm
Signatura: PD Valter K 67
kresba tuší, pastel
25 x 17 cm
Signatura: PD Valter K.
akvarel, tuš, karton
22,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Valter K 87
45 x 62 cm
Signatura: PD Valter K 90, na rubu K. Valter
21 x 10 cm
Signatura: UD Valter K. 89