1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
olej, plátno
85 x 81 cm
Signatura: DU Valter 89
barevný dřevoryt, autorský tisk 3/6
30 x 39,5 cm
Signatura: DU Valter 74
tisk
21 x 10 cm
Signatura: Valter 1989
kresba pastelkami
15,5 x 19 cm
Signatura: PD Val 64
linoryt, voskový pastel
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.