1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
kombinovaná technika, tempera
v 40 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Valter 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 105 ✕ š 116 cm
Signatura: LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
kresba uhlem
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Val
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
barevný papírotisk
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Valter K
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1934
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1932
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
originalní fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: na rubu Valter Karel / 1933
originalní fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
30 x 48 cm
Signatura: PD Valter K 56
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Valter K / 1960
30 x 48 cm
Signatura: PD Valter K 56