1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
90 x 60 cm
Signatura: LD K. Černý Š 43
komb. technika, akvarel, kvaš, karton
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 38