1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |