1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
barevná litografie 33/100
v 39 ✕ š 26 cm
Signatura: PD K. Černý Š 57
v 8,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD K Černý Š
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD K Černý Š
barevná litografie 33/100
v 39 ✕ š 26 cm
Signatura: PD K. Černý Š 57
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
litografie 26/300
24 x 29,5 cm
Signatura: PD K Černý Š 45
barevná litografie
52,5 x 41,5 cm
Signatura: neznačeno
9,5 x 13,5 cm
Signatura: PD K Černý S 45.
uhel
25,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Černý
kresba uhlem
25,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Černý
19 x 28,5 cm
Signatura: LN K. Černý 55 Jarov
11 x 20,5 cm
Signatura: K. Černý