1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
kresba tuší, papír
27 x 18 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 45
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 58