1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
barevná litografie, autorský tisk
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 58. s dedikací
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
81 x 61 cm
Signatura: sign. uprostřed na slunečníku K. Černý Š Paris 48
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |