1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PN K Černý Š 36
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38