1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
kresba uhlem, karton
45,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 43
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
63 x 76 cm
Signatura: sign. PN KČerný Š 41
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
barevná litografie 5/100
40,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 957
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 46
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
51 x 50
Signatura: sign. LN Černý Šich 35
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |