1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 27,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PN monogram KČ 38
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kresba uhlem, papír
v 59,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD K Černý Š 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná litografie, autorský tisk
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 58. s dedikací
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
81 x 61 cm
Signatura: sign. uprostřed na slunečníku K. Černý Š Paris 48
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
komb. technika, barevné křídy, pastel, karton
33,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 43
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
63 x 76 cm
Signatura: sign. PN KČerný Š 41
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kresba uhlem, karton
45,5 x 36,5 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 46
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie 5/100
40,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 957
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
51 x 50
Signatura: sign. LN Černý Šich 35
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kresba uhlem, karton
45,5 x 37 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |