1910–1960
50
117 %
705 000 Kč
2 250 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 73,5 cm
Signatura: LN K. Černý 36
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
67,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š 40
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
olej, plátno
55 x 35 cm
Signatura: sign. LN K. Černý 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akvarel, tempera, karton
59 x 46 cm
Signatura: sign. LD K Černý Š Paris 47
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
86,5 x 115 cm
Signatura: PD K Černý 41
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |