1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Sau
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
24 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
17,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
27,5 x 38 cm
Signatura: PN Saudek
kresba tuší, tužka, papír
18 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, běloba, karton
13,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
10 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
11,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
13 x 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
12 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno