1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14 x 9 cm
Signatura: neznačeno
12 x 12 cm
Signatura: D u přípisu Sau
13,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
14 x 16 cm
Signatura: naznačeno
18 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 21 cm
Signatura: PN u přípisu Sau
2 x kresba tuší
13 x 10 / 13 x 10 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
21 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
13 x 9 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk na fólii, kresba tuší (pouze okraj známky)
17,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno