1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
80.léta 20. stol.
kresba tuší, akvarel
52 x 75 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
31,5 x 43,5 cm
1974 - 1979
kresba tuší, tužkou, běloba
25,5 x 40,5 cm
1974 - 1979
kresba tuší, tužkou, běloba
27 x 38 cm
1974 - 1979
kresba tuší, tužkou, běloba
12 x 29 cm
1974 - 1979
kresba tuší, tužkou, běloba
29 x 21,5 cm
1974 - 1979
kresba tuší, běloba
20,5 x 29 cm
kresba tuší, tužkou, akvarel, pastelka
41,5 x 23 cm
kresba tuší, akvarel, běloba, propiska
21,5 x 19,5 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
29 x 18,5 cm
kresba tuší, tužkou, běloba
24,5 x 17 cm
kresba tuší, tužkou
21 x 16 cm