1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
9 x 9 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
10,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
11,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, tuš, karton
22 x 17 cm
Signatura: PD Saudek
olej, plátno
58 x 84 cm
Signatura: PD Saudek
tuš, akvarel, běloba, tužka, karton
51 x 35 cm
Signatura: PD Karel Saudek 69
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
15 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
13,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel, papír
9,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
15 x 19 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužka, karton
19 x 20 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužkou, běloba, karton
15 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno