1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
1976/2002
barevný ofset
46 x 31,5 cm
Signatura: PD Saudek, Saudek K. 76 v tisku
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: LD Erich Toman, PD 1964
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kvaš, tuš
30 x 40 cm
Signatura: PD Saudek 86
kresba tuší, akvarel, tužka
31 x 45 cm
Signatura: neznačeno
3 x kresba tuší
20 x 29 / 20 x 25 / 19,5 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
1949 - 1950
kresba tuší, pastel, kostkovaný sešit
22 x 15 cm
Signatura: na frontispisu Karel Saudek
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, akvarel
13 ks 45 x 62 / 1 ks 36 x 62 cm
kresba tuší, akvarel
19 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno