1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
2 x kresba tuší, tužkou, běloba
33 x 45 cm
3 x kresba tuší, tužkou, běloba
3 ks 33 x 45 cm
3 x kresba tuší, 1 x kolorováno akvarelem
14 x 21, 20 x 24,5, 34 x 48 cm
kresba tuší, běloba
33 x 44,5 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
30,5 x 38 cm
kresba tuší, akvarel
29 x 40,5 cm
kombinovaná technika, tuš, běloba, pastel, karton
22 x 36 cm
Signatura: LD Saudek, PD Vítězný oblouk
kresba tuší, tempera
37 x 45 cm
olej, tuš, sololit
70 x 45 cm
Signatura: Saudek