1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
v 6,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: 2 x Josef Kábrt v tisku
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
3 x lept
13 x 8,5 / 11,5 x 5 cm
Signatura: 3 x neznačeno
lept, autorský tisk
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Kábrt
lept, akvatinta
v 13 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
suchá jehla 11/30
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos
barevný lept 8/50
v 9 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos
2 x litografie
14,5 x 10 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Kábrt