1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
v 13,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
lept 1/50
v 11 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
lept 9/50
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
v 10 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kábrt 82
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Kábrt
lept 4/50
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
v 6,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Kábrt 86
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: 2 x Josef Kábrt v tisku